Fotodynamické peelingy - RED peel

Fotodynamické peelingy Laboratoires Renophase se kombinují s IPL (intenzivní pulsní světlo) nebo s úzkopásmovým červeným světlem vydávaným LED diodami o vlnové délce 630 nm +/- 3nm. Tímto postupem se dosahuje mimořádných rejuvenačních výsledků.

Fotodynamický peeling REDpeel se skládá celkem ze 3 složek, které se postupně aplikují:

  Hydrogel Reticulé REDpeel či BIOpeelRED
Síťovaná hmota, která zajišťuje propustnost kůže pro aktivní látky obsažené v peelingu. Tato látka zároveň zajišťuje stabilitu těchto látek a jejich postupné uvolňování v hlubších vrstvách kůže. Tyto aktivní látky se pak uvolňují ještě celé 3 hodiny po ošetření peelingem.  

Peeling REDpeel či BIOpeelRED
  Peeling REDpeel obsahuje kyselinou glykolovou vázanou se základní aminokyselinou, s níž vytváří aktivní komplex, jenž zabraňuje chemické reakci, která vzniká na kůži při kontaktu s volnou kyselinou glykolovou a způsobuje podráždění pokožky podobné popálení. Zároveň však zůstává zachována exfoliační schopnost kyseliny, tedy schopnost odloučit povrchové vrstvy kůže. Díky přítomnosti hydrogelu se komplex kyseliny glykolové dostává také do hlubších vrstev kůže, kde způsobuje regeneraci hlubokých buněk.   Peeling BIOpeelRED obsahuje volnou kyselinu glykolovou, která se díky předchozí aplikaci peelingu uvolňuje do hlubších vrstev kůže, kde následně působí aktivní látky obsažené v samotném peelingu. Dochází tak k regeneraci pokožky, stimuluje se tvorba nových buněk, zlepšuje se mikrocirkulace. V pleti se váže více vody, hydratuje se a nabývá na pružnosti.  

Photo Rajeunissenment Enhancer
Tato poslední složka se aplikuje těsně před aplikací IPL nebo červeného LED diodového světla o vlnové délce 630 nm +/- 3nm. Zvyšuje rejuvenační účinek peelingu v kombinaci s ozářením IPL nebo LED diodovým světlem.  

  • Peelingy REDpeel a BIOpeelRED
    • Peelingy jsou vhodné pro povadlou pleť se známkami stárnutí, pleť s vráskami, s pigmentovými skvrnami a pro pleť s nestejným tónem.
    • Přístroj Omnilux dodává optimální dávku červeného LED diodového světla s vlnovou délkou nejvhodnější pro maximální aktivaci buněk, a pro co nejlepší vstřebání účinných látek, které se na pleť před ošetřením nanáší.